KONST / Litografier / Färglitografi 14609340
nr 1460 9340
Twan van de Vorstenbosch
(f. 1963), Nederländerna
Saxofonspelande man. Signerad, numrerad 63/90. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 66x83 cm
Twan van de Vorstenbosch, holländsk bildkonstnär född 1963.
Utrop:
600 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:56:18
Twan van de Vorstenbosch
Läs mer om Twan van de Vorstenbosch